Tannaco

Váš partner dopravních a průmslových staveb

Údržba komunikací

Naše společnost vlastní zcela nové stroje a vybavení určené k realizaci obnov a kompletních rekonstrukcí příkopů a krajnic.

Kuželová zemní fréza, která je nesena traktorem je schopna čistit příkopy až do jejich plného profilu. Tyto stroje mohou obnovit těleso příkopu i v případě jeho plného zanesení sedimenty a erozí z přilehlých pozemků do požadovaného tvaru dle původní PD.

Toto zařízení je v sestavě doplněno o další zemní frézu, která je uzpůsobena k úpravě a seřezání krajnic tak, aby byl konečný efekt pro odvodnění komunikace dokonalý. Tyto stroje jsou schopny vyčistit a vyprofilovat stávající krajnice a příkopy tak, aby sklon krajnic odpovídal normovým požadavkům a zrekonstruované  příkopy zajistily odvodnění konstrukčních vrstev komunikací.

Samozřejmostí je komplexní úklid a odstranění veškerých nežádoucích nečistot z krajnic komunikací. Součástí dodávky je zajištění DIO včetně potřebného dopravního a výstražného značení, kterým naše společnost disponuje.

V případě Vašeho zájmu o bližší informace Vám na vyžádání zašleme orientační ceník a technické podrobnosti. Kalkulace může být upravena dle konkrétních míst realizace s vazbou na dopravní vzdálenost a lokality skládek přebytečného materiálu včetně celkového objemu prováděných prací.

cimg0638x cimg0634vm imag0135j

2013 Tannaco, a.s. - Všechna práva vyhrazena